Гурт «ВІЛЬНА» - професійні музиканти на свято, весілля, корпоратив та ін.

Що ж, не завжди синє зоряне небо над Україною віщує нам негаразди. Іноді зірки стають правильним чином, і тоді трапляються справжні дива. 24 січня 2016 р. народився новий український поп-рок-гурт «ВІЛЬНА», за назвою провідної пісні знятого у той день проморолика, котрий і засвідчив факт народження гурту. На шляху до цієї знаменної події трапилося декілька знакових зустрічей і невипадкових подій, що, безперечно, увійдуть до майбутньої славетної історії колективу. У творчий союз вступили добре відомі музичному бомонду талановиті музиканти з гурту «ДЖАНКОЙ BROTHERS», дві молоді обдаровані співачки – Марія Житник і Юлія Сіончук та поет і композитор, професор Василь Моргун... читати більше

Концерти та корпоративи

 

Юлія Сіончук (Vil'na) - Тінь (Eurovision - 2018)Публікації

Первый эфир

Vilna в # SVD: Юля Сиончук и Василий Моргун о музыке для Евровидения и собственные песни

15.01.2017 11:07

Студія Вихідного Дня / #SVD

Автор: Ігор Козак, Олександра Бойко

Слушать эфир:


Живий музичний супровід - той аспект, без якого неможливо організувати справжнє свято. Звісно, музикантів на весіллі можна замінити аудіозаписами популярних виконавців, але стане неповторною і запамятається воно лише з живою музикою. І здійснити це допоможе музичний колектив. Можна замовити гурт на свято чи запросити одного виконавця. Головне, що музичний гурт на заході працює для запрошених на нього людей, і вони це відчувають. Жодний аудіозапис не створить такого ефекту. Ще одна безперечна перевага - взаємодія з аудиторією, яку дарують музиканти. На весіллі, святковому вечорі, ювілеї або інших приватних заходах це особливо важливо.

Незалежно від приводів для урочистостей, у нас ви завжди зможете замовити виступ рок-гурту, знайти музикантів на корпоратив чи музичний гурт на день народження. Запрошені на свято музиканти організують унікальну програму вечора, присутні зможуть поспілкуватися з виконавцями. Позитивна енергія живого звучання та драйв не залишать гостей байдужими! В кожному фрагменті заходу буде присутній майстерно підібраний живий акомпанемент, наш творчий підхід зробить ваше свято неповторним!

Музичний супровід корпоративного заходу

Сьогодні без організації корпоративних вечірок не обійдеться навіть найменше підприємство. Офіційних приводів для таких свят небагато, і зробити їх потрібно позитивними та яскравими. Основний інструмент, який перетворює корпоративний захід у суперсвято - живий музичний акомпанемент. Замовивши гурт на корпоратив, неважливо, проходить він у заміському котеджі чи у затишному клубі, ви забезпечите заходу потрібну атмосферу, виділите статус та імідж компанії.

Як із просто цікавої події створити ідеально організоване свято? Це неважко - запросіть музикантів! Замовити гурт на свято означає вибрати "родзинку" вашого свята. Важливо уважно поставитися до вибору репертуару і місця проведення, а ми постараємося врахувати всі нюанси. Краще заздалегідь потурбуватися про замовлення, музичні гурти професійного рівня користуються попитом і резервуються за кілька тижнів до заходу.

Шукаєте музичний гурт на день народження або просто бажаєте замовити концерт на урочистий захід? Ми створимо потрібну атмосферу на будь-якому святі за допомогою улюбленої музики!

Ми уважно ставимося до вимог клієнтів і проводимо гнучку тарифну політику. Кожне замовлення на виступ гурту або співачки обговорюється і узгоджується в індивідуальному порядку.

Замовити співачку

image image

У вас свято? Замовляйте живий музичний супровід, і нудьгувати не доведеться!

Запросіть професійну співачку і прикрасьте вечір її красивим вокалом. читати більше

Замовити пісню

image

Ми - колектив авторів, композиторів, музикантів, які працюють у найрізноманітніших музичних стилях. Наша команда націлена на творче і цікаве співробітництво! Тут ви можете купити пісню, замовити аранжування або текст на музику. Ви - виконавець? Ми пропонуємо написання пісень на замовлення у вашому музичному стилі чи готову пісню під ключ. Для автора музики/тексту зробимо якісне аранжування, майстеринг і зведення композицій.

Як і музика, тексти пісень повинні говорити самі за себе. Думається, приємною новиною для потенційних покупців стане те, що вірші ми пишемо двома мовами - українською та російською.

Ми уважно ставимося до вимог клієнтів і проводимо гнучку тарифну політику. Кожне замовлення на музику, вірші або пісню в цілому обговорюється та узгоджується в індивідуальному порядку. читати більше

Пісні

Запатентовані у встановленому законом порядку (свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір)

Контакти

+38(067)621-46-08
+38(099)496-50-50
© Vilnaya-2016